Společnost MN MOTOR od roku 2001 dováží a instaluje programovatelné řídící jednotky motoru DTA včetně jejich parametrizace a mapování. Od roku 2020 dováží a instaluje také řídící jednotky Link Engine Management. V rámci této činnosti zhotovuje i příslušné kabelové svazky a dováží také veškeré příslušenství pro vstřikování benzínu od snímačů po výkonné prvky a vstřikovače. Dováží rovněž škrtící klapky Jenvey, včetně příslušenství.

Produkty

Programovatelné řídící jednotky motoru DTAFast

Programovatelné řídící jednotky motoru DTA (www.dtafast.co.uk) jsou kompletně konfigurovatelné a programovatelné pro spalovací motory s uspořádáním od 2 do 12 válců, a to jak pro motory čtyřdobé tak i dvoudobé. Uživatelsky velice přístupný software je zahrnut v ceně řídící jednotky a je součástí dodávky. Nejnovější aktualizace softwaru, případně firmwaru řídících jednotek, jsou volně ke stažení na stránkách DTA.

Programovatelné řídící jednotky motoru Link Engine Management

Nově dovážíme a instalujeme programovatelné řídící jednotky motoru Link Engine Management Řídící jednotky jsou kompletně konfigurovatelné a programovatelné pro spalovací motory s uspořádáním od 2 do 12 válců a pro motory rotační (Wankel).

Snímače a výkonné prvky motorové elektroniky

Dovážíme veškeré příslušenství pro vstřikování benzínu od snímačů po výkonné prvky včetně vstřikovačů a zapalovacích cívek.

Škrtící klapky Jenvey

Dovážíme škrtící klapky Jenvey, včetně příslušenství a kitů.

Služby

Prodej, instalace, konfigurace a mapování programovatelných řídících jednotek motoru.

Výroba kabelových svazků k motorové elektronice.

Prodej příslušenství motorové elektroniky.

Měření výkonu motoru na válcové zkušebně 2WD.

Počítačové simulace a výpočty parametrů sacího, výfukového traktu a rozvodového ústrojí.

Galerie

Kontakt

MN MOTOR s.r.o.

Korálkových 469
250 85, Bašť

IČ: 28473141
DIČ: CZ28473141

info@mnmotor.net

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Nemeth
+420 608 948 309
+420 724 031 628